IMDb: http://imdb.com/title/tt0228711/

Info:

Název filmu: Chůva k pohledání/The Perfect Nanny

Žánr filmu:
Thriller
Premiéra: 2000
Délka filmu:
1 hodina, 30 minut
Natočeno:
USA
Hrají: Tracy Nelson, Bruce Boxleitner, Dana Barron, Scott Terra, Susan Blakely, Katherine Helmond, Darren Gray Ward, Scott Alan Smith, Cindy Guyer, Sara Van Horn…

Scénář: Mark Castaldo, Christine Conradt

Režie:
Robert Malenfant

Jednoho dne Andrea načapá svého muže v posteli s jinou, dožene ji to až k tomu, že se sama bodne nožem. To bylo to pravé pro to, aby se na čas odstěhovala na psychiatrickou léčebnu. Konečně se po dlouhých měsících vrací do normálního života, ale je skutečně vyléčená? Miluje červenou knihovnu a skutečně své romány i prožívá a touží, aby také jednou našla svůj palác a svého vysněného prince. Nyní dělá v agentuře, která zprostředkovává chůvy na hlídání. V řadě objednávek najde i velmi zajímavou věc, svého prince, který je vdovec, bohatý doktor a hledá chůvu. Skvělá příležitost. Andrea si rychle zařídí potřebné dokumenty a vydá se pod jménem Nikki Harcourt za svým vyvoleným Jamesem. Bohužel ten ji odmítne neboť už má vybranou chůvu. To se Andree znelíbí a tak se o chůvu postará. A tady začíná opět její běsnění, kdy je schopna se zbavit všech překážek i za nutnosti vražd, aby získala srdce Jamese, který ale o ní moc velký zájem nemá.

Na tento film jsem opět narazil díky televizi, minulý týden jsem díky tomu narazil na zajímavý snímek Teror, dnes byl na programu tento. Tak jsem si řekl, proč se nepodívat. Film mě nijak nepřekvapil a tušil jsem už od začátku, co se bude dít a jak to skončí. Prostě čistý průměr, možná i trochu podprůměr. Ano, zbavování se nepohodlných osob je podáno celkem dobře. Ale kašle se na nějaké vyšetřování, takže Andrea je celou dobu v suchu, kdyby se ji šla alespoň zeptat na pár věcí policie, kdepak. Andrea dělá vše pro to, aby Jamese získala, nejdříve je s ní i dcera Jamese. Která ale Andree ještě hodně zavaří. Začne ji podezřívat a nakonec i zjistí, co je zač. Asi víte, jak to nakonec dopadne. Nijak překvapující snímek, prostě narušená žena se zbavuje osob, které jsou překážkou pro její plán. A je kvůli tomu ochotna zabít kohokoliv. 5.

Hodnocení: 5/10

Sdílej:
0
Rádi bychom slyšeli váš názor, prosím komentujte.x