Jack v dodávce míří někam k Marwanové skrýši. Falešný pilot Anderson má problémy se získáním Phoenixu. Marwan má strach, že se o tom dozví PTO, a tak provede manévr, že chce provést výměnu – Behrooze za Jacka. V PTO je práce až nad hlavu, po chvilce je kontaktuje Marwan. Paul je stále operován a definitivní rozhodnutí o dalším postupu se dozví PTO přímo od Divize.

Tentokrát musím napsat popis v rychlosti, i když… prostě potřebuju vědět, co bude dál a to hned :). Jack je fakt borec no a to my všichni víme. Víte, co je zajímavý? I když vím, že Jack nemůže umřít, tak jsem měl o něj strach :). Bohužel si myslím, že Behrooz to dobře neodnese a Marwan z toho unikne, spíš se bojím o vyslané letadlo, myslím si, že cílem je prezident, protože už takhle se o něj Marwan hodně zajímá. Edgar mě začíná trochu štvát, Tony a Michelle pořád cvrlikání a žádná pusa – nic, kua jestli se nedočkám, tak! Jinak ten z Divize, to je fakt machr, úplně mě zaujmul. Nakonec jsem se i tak rozepsal, jinak konec opět strhující, no však 24ka :), pokračujeme. Dneska si dám opravdovou nálož, tak min. 4 díly ještě.

INFO

Oficiální stránka
Fan cz stránky: http://24.serial4u.cz/
http://www.24.xf.cz/
http://24fan.wz.cz/main.html
Wikipedia
ČSFD
IMDb

Název dílu: 24 S4Ep15/Day 4 9:00 p.m. – 10:00 p.m.
Žánr: Akční/Thriller/Drama
Premiéra: 2005
Délka dílu: 45 minut
Natočeno: USA
Hrají: Kiefer Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Carlos Bernard, Dennis Haysbert, Elisha Cuthbert, Kim Raver, Alberta Watson, William Devane…
Režie: Winrich Kolbe, Ian Toynton, Bryan Spicer, Ken Girotti, Jon Cassar…

HODNOCENÍ EPIZODY: NEHODNOCENO (z jistých důvodů)

Sdílej:
0
Rádi bychom slyšeli váš názor, prosím komentujte.x