S těma deníkama je to fakt nevalný a Last Jedi měl tenkrát pravdu, že to se nedá psát denně, ale vy už moc dobře víte, že se tu nebudete s deníky setkávat opravdu každý den a ano, je to opravdu nemožné. No, nemožné to není, ale víte, co mám na mysli. Snažím se, aby každý post nebyl za sebou o tom samém, a tak musíme i zabrouzdat do her. Sice moc informací z her zatím nemám, ale ten deník si pojďme určitě dát.

Rozhodně vám sem nenapíšu něco o mých hlavních charakterech – Kaye a Rayne, neboť jsem s nimi ještě nic neudělal, ale udělám! Azazel už je taková zapomenutá bokovka, undeada Katinu jsem zprovoznil z tohoto světa, ale deník o něčem bude, začneme novými přírůstky. Nebo-li existuje tu jistá má Oceanic Seven (narážka na Lost xD), o každém si něco pojďme povědět a u Szandorka i dáme menší zápis do deníku :).

Kaya|Archanděl guildy Angels
Draenei|Warrior
Herbalist|Alchymist
63.level
momentálně se zdržující v okolí Terrokar Forestu na serveru iCe

Kaya je nejvyspělejší a nejzkušenější z celé rodiny, prožila hodně věcí, ale také hodně ztratila. Je už to unavená postava, která ale stále bojuje a chce dosáhnout levelu nejvyššího. Poté se odebere na částečný odpočinek, který může vést i ve stálý odpočinek. Doufejme, že ne. Rozhodně Kaya neřekla své poslední slovo.

Azazel|nyní bez guildy
Night Elf|Druid
Skinning|Leatherworking
30.level
momentálně se zdržující v okolí Westfallu, kde pomáhá místním obyvatelům na serveru iCe

Azazel měl svůj účel, účelem bylo ochraňovat, starat se o Lilith, se kterou si měli poradit v tom, co na ně Azeroth přichystá a vytvořit nerozlučnou a velice známou dvojici. Bohužel, Lilith zmizela a už se nikdy nevrátí. Azazel ji stále ještě pak hledal a pomáhal ostatním přátelům, ale i ti postupně odešli. Azazel přestal s tím, co doteď a uvědomil si, že už Lilith nikdy neuvidí. Znechucen tím vším opustil všechny a zůstal ve Westfallu a vypadá to, že už nikdy o něm více nikdo neuslyší, je to veliká škoda, byl to sympatický chlapík.

Kity & Rachael
Humans|Mage & Priest
zatím si nevybrali
6.level|1.level
Kity můžete vidět bojovat někde kolem SW a Rachael se zatím učí od Librariana v Northshire Valley xD, obě jsou na serveru iCe

Tak jako i orc, dwarf a asi i tauren se jedná o experimentální postavy, které slouží k tomu, abych si zkusil ve hře všechny povolání a zjistil, jak se hraje za toho a toho, abych měl zkušenosti do ofiku :D. Nejvíc mě asi zaujmula postava mága, stejně tak si myslím, že všechny postavy smáznu, chci si je tak nějak “ošahat” do 10.levelu, některé možná déle a poté je deletnout. Jen ty nejoblíbenější si nechám, protože hlavním úkolem je dodělat 70 za Kayu a progressovat za Rayne. Nesmím věnovat WoW všechen svůj čas a opravdu, jakmile dám 70. level tak odsunu WoW na hodně odsunutou kolej a jen někdy večer zapařím, protože chci dohrát hafo SP her. MMORPG jsou hrob :D. Tak to by bylo k tomuhle xD. Pokračujte dál.

Sestry, každá je jiná, ale přesto se mají rády jako nikdo a jedna druhou si dobře hlídá a stará se. Kity je ten typ sestry, která se o svou o rok mladší sestru Rachael stará už od mládí, nyní chce aby se trošku změnila a nebyla to ta, co se bojí vylézt z knihovny a poznala, že život není peříčko. Proto ji Kity opustila a každý si jde svou vlastní cestu, i když se spolu domluvili, že se budou denně scházet po večerech v hospůdce v SW. Kity je samostatná a postará se sama o sebe, to samé očekává od sestry? Ale, jak to dopadne, zatímco Kity se snaží nebýt brána za domácí puťku, priestka Rachael stále vysedává v knihovně. Do boje holky! 🙂

Gorvis
Orc|Shaman
zatím si nevybral
3.level
Valley of Trials, server iCe

Mlčenlivý ork, za kterého mluví jeho činy a jeho šamanské umění. Rád pomáhá ostatním a chce se stát dobrým šamanem, ale tak jako všichni musí začít od úplné nuly. (stejně výmaz hochu xD)

Armin
Dwarf|Rogue
zatím si nevybral
3.level
Coldridge Valley, server iCe

Trpaslík, který má rád ženy, pivo a typický trpasličí tanec. (xD) Zatím si pochutnává na vlcích a prasatech ze začátku svého putování, být to na něm, nechá prasata prasatama a jde se pořádně ožrat.

Szandor
Tauren|Hunter
Skinning|Leatherworking
10.level
Bloodhoof Village, server iCe

Můj utajovaný hunter, hádejte po kom má své jméno :). Hunter je docela sranda a hrál jsem s ním nejvíce od dob začátku s WoWem. Zažil jsem hafo nostalgických vln (je to tauren!!!), zatím jsem si pořádně ještě neozkoušel tu možnost vlastnit zvířátko, tak ho ještě nedeletnu + zkrátka nostalgie, baví mě to za něj a našel jsem si tam nějaký friendy, s kterýma bych ještě někdy rád pokecal, ale jaksi teď jsem se tam už dva dny nedostal, tak už jsem asi zapomenutej :D, ale to neva. Kdyžtak deletnu no, ale jestli zkrátka se nějak dohodnu s Thorrem, dostanu třeba invite do guildy, tak asi nechám Kayu i Rayne a pojedu za huntera xD, uvidíme, spíš to vidím na výmaz no, ale tak ještě si ho musím ozkoušet. A ten dung bych s Thorrovým altem dal :D. A za něj si dáme ten deník, ať jste spokojený 🙂 a opravdu dodržíme název této kategorie (Deníky z WoW).

Konečně jsem se dostal do vesnice Bloodhoof, že bych byl dobře přivítán, to se říct nedá. Tak třeba, když jsem si nakupoval nové vybavení, tak mě někdo okradl! Pěkný, no pokecal jsem s několika lidma a ti mi dali questy. Černí ptáci jsou pěkně zákeřní a kousli mě tam… vy víte. Dost to bolelo, s nima už nechci nikdy mít co do činění, když tak hezky zdálky mojí puškou. Poté jsem se vydal na sever, kde sídlí Palemane. Jsou to pěkní hajzlíci a naštěstí jsem tam potkal Thorra. Supr týpek, pokecali jsme u ohně, poté co jsme vybílili část osady Palemanů před jeskyní a skákali přes stany. S jeho pomocí byla hračka se postarat o ty hajzlíky v jeskyni. Rozdělili jsme se o poklady z truhly a odešli do vesnice splnit quest. Thorre ale makal celý den, tak řekl, že mě zatím opustí. Mně se ještě spát nechtělo, a tak jsem se vydal na trpaslíky do Bael’dun Digsite. Dost mi dali zabrat, protože se i léčili! Když jsem umíral, hodil na mě někdo zezadu léčící kouzlo! Taylorák a spolu jsme se o ně postarali. Pak se objevil šílený undead Duzina, který tam skákal jak blázen, ale jinak je to skvělej týpek. Poté jsme k večeru si ještě zarybařili, ano je lehce šílený, ale opravdu dobrej undead. Když jsem při lovu macatých ryb málem spadl do vody, zjistil jsem, že je ten správnej čas si jít lehnout. Zííív, že já vůbec si ten deníček píšu. Ještě sem přidám pár fotek.

Doufám, že se líbilo a u dalšího případného deníčku zase tady v téhle kategorii, btw. jména nemají u sebe nic, protože ještě na svém nízkém levelu do nějaké guildy patřit nemůžou :). Jo a ještě sry za ty screeny, mohl jsem vyfotit u všech portréty, ale nějak jsem to neudělal xD, no nevadí.

Sdílej:
0
Rádi bychom slyšeli váš názor, prosím komentujte.x