Určitě jste si mysleli, že návrat (já vlastně nepsal nic o návratu xD) by měl být ve formě megapostu. Tedy, jak jste zvyklí. Jenže je toho hrozně moc co sepsat a hrozně moc materiálu a to se musí postupně, jenže to bych zase neblogoval. Trošku jsem si to uspořádal a zkrátka to takhle nejde pořád čekat až si to dám dohromady, protože by to taky mohlo trvat věčně. Takže nejlepší je zkrátka hned psát ať už je to o čemkoli. Když mám nový PC (už to ví každý), tak se můžete dočkat konečně více herních informací, začínáme s prvními dojmy se hrou TR:UW.

Dával jsem si PC stále dohromady a i když nebylo vůbec nic hotovo,  já už nemohl vydržet a chtěl si konečně něco zahrát a pořádně zkusit to kvůli čemu tento PC hlavně mám a na co jsem se těšil nejvíc – na hry. První vyvolenou se stal TR:UW, který zkrátka byl nejvíc na ráně a nemusel jsem se s tím tolik s*át + jsem se taky jako velký fanoušek Lary na tenhle díl dost těšil. No a jelo to, instalace byla rychlá a já se před odchodem ke strejcovi na pivo stihnul ještě podívat na tu nádheru. Menu hry mi nabídlo high nastavení a já měl sto chutí to okamžitě dát ze zvyku na low xD. Samozřejmě prostě já to beru jinak – vy mi dáte za pravdu, vy, co jste žili posledních pět let s pravěkým počítačem či někde v noře. No, nechal jsem to a čekal jsem, že se to stejně bude pěkně sekat, kór při tomhle rozlišení. Opět jsem filletzzovi nevěřil, že všechno na on. Spouštím hru, volám matku, která se na ty hry taky chtěla podívat a zařvu – TY VOLE! Ta hra vypadá fantasticky, orgasticky… Zkrátka, když jste před tím hráli Tomb Raider 2 (a to myslím vážně, byl jsem u konce a nedohrál :-/) a vidíte tohle, je to víc než šok. To jsem sice ještě nezkusil třeba GTA IV, ale i tak to na tom nic nemění, že Underworld vypadá dobře (no dobře, je slabý slovo).

Lara vypadá fakt sexy a konečně postava, u které se nemusíte stydět onanovat (XD s dvojsmysly) a hlavně s tím nebudete mít problémy a nemusíte ani moc zapojovat představivost, protože to zkrátka máte před sebou. Nadával jsem tenkrát v časopisech na Lařinu tvář, že jí udělali moc starou, ale když to vidíte v pohybu tak naopak Lara vypadá konečně jako pořádná ženská, ten její xichtík bych olízal, jak zmrzlinu s jahodou a nejen xichtík :). Skvěle vykreslená tvář. Teda ten posun od třeba Legend, tu je opravdu znát. A k tomu všemu teda se to fakt hýbalo bez škobrtnutí absolutně famózně, že jsem já chudák z tohohle šoku měl zpočátku dost problémy s ovládáním, protože na takovou rychlost jsem opravdu nebyl zvyklej. Co jsem já vlastně vůbec hrál za hry, který byly plynulý. Úsměvné je, že se mi nevybavuje teď nějak žádná, protože vždycky se škuby objevily (v nejlepším případě). Ale nejenom grafika se musí chválit, ale i skvělý sound a lařiny pohyby, ku*va ta by to dostala do toho… Klid.

Radši si řekneme spíš něco, co je nejdůležitější – jak se to hraje, alespoň krátce, protože jsem neměl ještě možnost to pořádně zahrát. Hořící opening byl skvělý, následovala lodička a nádherná vodička a další sliny po celý klávesnici (štěstí, že je shnilá). Hop do vody, splnění první hádanky, objevení artefaktů a hru nuceně vypínám a jdu ke strejcovi a to v dost velkém šoku, říkal jsem si: “jo, tak to se můžu na hodně těšit”. Konečně přišla na řadu i pořádná radost z PC, před tím to bylo spíš naopak z těch problémů. Sice mě to u piva bavilo, ale dost jsem se těšil domů až zkusím další hry a hlavně GTA :). Takže k TR:UW jsem se už pak nedostal, ale příjde na něj určitě, i kdybych měl to GTA odinstalovat (což neudělám už kvůli kravinám s programama kolem GTA). Jinak pro fandy TR to určitě bude něco, ale hlavní bude, jak se to hraje – grafika nádherná – budiž, ale to není všechno, takže jsem zvědavej na tu samici a taky doufám, že tohle nebyla poslední Lara. Crystal Dynamics umí, i když stále je pro mě nejlepší Tomb Raider 3 od starých Core, ale to se může změnit…

Sdílej:
13
0
Rádi bychom slyšeli váš názor, prosím komentujte.x