Den začal hekticky, nestíhal jsem a zase jsem vyšel z baráku dost pozdě, autobus už odjížděl :), cestou jsem přemýšlel, že si zase koupím krabku, ale nakonec jsem si to rozmyslel, nevěděl jsem, že na tom budu tak špatně, ale já na to kašlu je to nesmysl, leze to do peněz a je to na nic + to nesnáším xDD. Zahlídl jsem taky v trafice konečně Score, ale zašel jsem si pro něj až odpoledne. Takže do školy, první hodinu jsme dokoukávali Rozmarné léto, na konci vypadl zvuk úplně, taký lol… Pak ekcv, kde jsme kontrolovali starej příklad, nezkoušela – jupí! Pak se ptala, ale šel jeden dobrovolně, takže v pohodě. Dvouhodinovka ITE a zase s*aní se ve Wordu, nesnášim ty kraviny jako seznam atd., prostě se mi tam vždycky nase*e něco navíc a nejde to smazat, ale tak kašlu na to, druhou hodinu byla nuda, samozřejmě jsem zase hned zabrouzdal na prison-break.cz a těšil se domů, jak budu sosat, moc mi to nevyšlo, každopádně jsem nečekal, že budu nucen sosat verzi CAPH, na XOR kašlu, protože… nic :D. Pak suplovaná hodina s třídní a zase ekcv, naštěstí se vyřizovaly smlouvy na sponzorský dary na ples a pak jsme vyplňovali nějakou pitomou knihu pohledávek a závazků :D. O účto taky nezkoušela – jo! Ale hrozila zejtra, stejně se to učit nebudu (pravda), možná bude zase dobrovolník :D. Konečně venku a hned zabíhám do trafiky pro Score, chtěl jsem dodat i jedny Petry, ale tak 🙂 – konec! Čeká se na autobus, s řidičem jednali cajtí xD. Alespoň jsme vyjeli a i včas, takže opět za hudby Carpathian Forest hrrr domů. Doma jsem se přežral špaget (nemám je rád, ale když není co ž*át), pak přišel nečekaně strejc a zase se makalo v rekonstrukci pokojů – jako jsem rád, že se to zase hlo, ale narušil mi tím plány.

Zase takovýho prachu, naštěstí jsem nemusel nic dělat, u mě v pokoji hlavně toho udělal dost, nahodil okna a dal tam parapet… Při tom jsem chtěl normálně psát posty, HIMYM a klasika, ale prostě nejde to, když vám na to čumí všichni za vámi a na HIMYM potřebuju alespoň střední klid. Takže jsem radši projel klasicky net a hlavně skoukával a pořád skoukávám titulky na PB, který myslím ještě nejsou :D.

Stejně mi to je jedno a fakt ostuda! Ještě nemám soslý nový PB a vemte si, co to je v mém případě! 😀 Ale prostě nemám místo, potřebuju skouknout HIMYM, abych to mohl mít. Doufám, že to stihnu dneska skouknout a to jak HIMYM, tak i PB. Sice jsem docela v presu, ale pořád tak nějak cítím snad, že to dám. Hlavně ty titule kdyby klaply :). Takže vsuvku, co ještě byla si dáme za chvíli. Teď jsem zkusil dělat úkol z matiky, ale prostě nejde, snad to od někoho opíšu. Pak se půjdu vykoupat, Abara, HIMYM a doufám i ten PB a můžu jít plně spokojen spát.

Zítra mě to dost se*e, ještě víc než zas*anej čtvrtek, protože je zku*venej tělák! F*CK! Jinak z účta teda zkouší, ale tak to se stejně nenaučim, matiku kašlu, angličtinu – píšem asi, ale tak angličtina. Pak má být němčina, nejhorší, ale dozvěděl jsem se, že snad půjdem na nějakou stupidní přednášku pro řidiče – rofl, tak neva, hlavně, že není němčina, ale pak prostě zase do ústavu. Na češtinu kašlu a na eko máme supla – nějakýho mládence dle třídní lol. Ale pohoda teda, kašlu to, jen ten pitomej tělocvik a pak ve 4 doma. Doufám, že nebudu muset nic moc dělat a že se to nebude vléct jako minule, kua :(. Takže držte kule no. Čtvrtek se nějak dorazí a pak třídenní volno. A to se Scooter – Weekend! osolí :). Ještě vsuvka a z today je to vše :D. Jo mmnt, gratz B@rY$ k novýmu designu, doufám, že bude opět a pořádně naplno blogovat :), kick it hard man! 😀

WoW

Takže z trucu jsem šel na WoW :D, přepnul jsem se na Blood Elfy, já vím filletzzi, ale prostě ono to taky není za ně špatný. Přesvědčil jsem GiGiho, aby přišel – přišel 🙂 a byla sranda (B@rY$ se tam povinně taky dostaví!!!). Takže jsem zkoumal Ghostlands, docela hard lokace, kór když máte durability skoro na nule :D, kecal jsem s GiGim, za kterým jsem pak zašel, alespoň jsem si vzal další q, spelly a opravil se :). Trochu jsem mu to ukázal, zatancovali jsme – jsme lesbický pár :P. Sranda no, GiGi by měl mít i video, tak uvidíme, sledujte jeho blog. Pak nás to naštvalo kvůli lagům, takže příště, jo a alespoň jeden level jsem dal :). Jo a GiGi rulez za nový logo – Rayne, kterou jsem si dal i na plochu :). To je všechno… ještě tři screeny :D.

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us