Fables – Chapter #26: The Battle of Fabletown (March of the Wooden Soldiers)

Další „náročný“ víkend za mnou, kdy jsem neměl vůbec čas na nic. Jdeme si aspoň „fiknout“ Fables. Úžasný opět příjemně poetický cover. Velká bitva je tady, jenže, co s dřevem? To by chtělo udělat velkej táborák a ohřát si buřty! Jak památné souboje s agenty v Matrixu… Doufám, že nebudou velké ztráty, aspoň nikdo významný, sakra. Sledujte bedlivě ten „LOD„, fakt si s tím vyhráli. Štěstí, že to pořád jde… Ach ne, první ztráty… Ještěže přišel. Zato čarodějnice kujou nějaký pikle. Docela to dopadlo dobře, uf. Pravdu se tak jako tak dozvíme až příště. Přišlo mi to, že to nějak rychle uteklo a dřevo je prevít. Tohle je přeci velká památní kapitola. Na závěr ještě ukázka z The Witching, další velice zajímavý komix, i když ty reklamní stránky jsou trošku matoucí.

Author: lord

Ahoj, já jsem ten, kdo tady všemu šéfuje. Osobní info a staré posty na lordhell.cz a to, co Vás hlavně zajímá je tu. Ave!

Share This Post On

Submit a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>