Jungle Girl Omnibus #1

Na začátek si zase musím povzdechnout nad tím, kolik tady toho mám, konkrétně třeba těch komixů z Humble Bundle.  Achjo, při tom tak marním ten čas… ale k věci. Pod názvem 2d6e58a9daff74bff90edc547c89b45c5118d119 se mi tu nachází komix Jungle Girl, na který mám teď akorát chuť. Oddechovka se sexy hlavní postavou v džungli, přesně tedy to, co od takového názvu čekáte nebo ne?

Koukal bych, jak ten papoušek z coveru, poněvadž takhle svalnatá samice není tak úplně můj typ, ale sex s ní by bral asi každý. Z foot fetishe se přeneseme k souboji s trošku jiným krokodýlkem, než byste asi čekali, ale jíst je prostě potřeba. Škoda, že si pak trošku zkazíme iluze tím, že bychom chtěli tuhle ženskou do postele a do toho všeho se objeví menší překvapení v podobě letadla… Na druhou stranu se naše „Tarzanice“ jmenuje Jana, že by Češka? No, uvidíme, ideální dárek ke dni matek. Zajímavé prostředí s příměsí Lost a zkrátka takovýhle komixový relax je více než potřeba :).

Author: lord

Ahoj, já jsem ten, kdo tady všemu šéfuje. Osobní info a staré posty na lordhell.cz a to, co Vás hlavně zajímá je tu. Ave!

Share This Post On

Submit a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>