V pomejích aneb zamyšlení proč?

Slíbil jsem (neslíbil), že napíšu článek o WoW. A on přijde, nevím kdy, ale přijde. Něco jsem psal i o návratu deníků a jéje, já toho psal :). Nicméně jen tak, aby se koza nažrala a vlk zůstal celej… Rozhodně bych nečekal tak hladkej průběh mého nového věku WoWu, dokonce to dopadá i tak, že si v práci (samozřejmě v pauze na oběd) projíždím staré recenze. No a zrovna včera jsem vyhrabal pod playstationem starý Level 200, schválně si je takhle občas projdete, hrozně se ty kurvy lepí… Úplně jsem zapomněl na starého mladého a dobrého Radka Friedricha, toho času a myslím, že i téhož času, velkého WoW addicta a sjel jsem si recku na Cataclysm. Do kteréžto doby teď mířím. Já už jsem starej…

Je fakt těžké dohánět ty léta, kdy WoW pro mě nebylo, kór když jsem skončil v dobách Burning Crusade. Je pravda, že strejda Arthas mi vrátil čerstvou krev do žil a v Northrendu jsem konečně narazil na něco, co vůbec neznám, protože Outland jsem tak nějak znal a je kór u her jako je WoW opravdu nevděčné procházet ty samé oblasti pořád dokola. Pořád je co dohánět a ty Sengaiové řeči o tom, jak je Cataclysm na pár dnů… Možná, že jo. Problém je, že na WoW už není tolikero času – respektive… dřív nebylo Prostřeno a hlavně jsem pořád nemusel spát. RL mi teď nečekaně přerůstá přes hlavu, a tak se tak nějak rozumně dostávám k WoW až v neděli, kdy zvládnu tak maximálně jednu zónu vyexplořit a vyquestit (a při tom se málem i vykleštit). Pořád jsem si myslel, že Cataclysm a Pandarie dohromady se dají srovnat vlastně s velkým datáčem Lich King. Avšak musím říct poté, co jsem viděl achievementy na questy v Cata, tak jsou to pěkně promaštění mrožové – tudíž „It’s a long way to Draenor if you wanna quest ‚n ‚explore“.

No, schází mi navštívit Icecrown a já už mám dámy a pánové level 86, ale samozřejmě nehrozí, že bych měl nějak OP postavu, protože to je o nějakejch item levelech apod., takže sice možná budu mít level 100 někde uprostřed Pandarie, ale budu tak slaboučký, že si na mně pošmákne i hunter na 68. levelu.  To je pamflet, ale nemá se to tak hrát? Nejdřív byl Cataclysm a Pandarie, tak co bych dělal v Draenoru… no možná si na ten garrison skáknu.

Na deníky a vůbec na nic tedy nemám čas, protože přichází zase Legion a já chci být připraven nebo aspoň už začít pracovat na sběru equipu a plundrování Draenoru. Jen chci říct, že WoW mě pořád tak nějak baví a zrovna v týhle době je to fakt jediná hra, kterou teď hraju. Takže mi věřte, že jakmile tohle bude, bude i to ostatní, no fakt! A nechce mě někdo v tom Azerothu podpořit? Z lidí, kteří mě do tohohle „pika“ natahali, se nepřipojili už nějaký ten měsíc a hrajou hry, který bych si chtěl taky jednou zahrát… já věděl, že všem nakonec natřu zrak. A pokud jste vůbec nerozuměli tomu, co to jako je… tak se nebojte, nejste sami. Nashle v Azerothu!

Author: lord

Ahoj, já jsem ten, kdo tady všemu šéfuje. Osobní info a staré posty na lordhell.cz a to, co Vás hlavně zajímá je tu. Ave!

Share This Post On

3 Comments

 1. No vida, konečně :) Ale k věci – za mě je WotLK best datadisk. Podle mě to bylo tím, že jsem v něm strávil tak 75% mého herního času ve WoW, takže mi to prostě přirostlo k srdci a NR tak beru jako svůj druhý domov. I proto se sem jednou za čas vrátím dodělat nějaký ten achiev. Cata je fajn, ale tohle se mělo hrát v aktuální době, teď to má jen část té atmosféry. Z vyprávění vím, že po dobu datadisku nad Azerothem létal Deathwing a občas zabil náhodné skupinky nebo lidi, prostě to musel být feeling jako blázen a lituju toho, že jsem to nezažil. Vrátil jsem se s Pandarií na ofiko a uznávám, že to tam stálo za to. Rozhodně se mi tam líbilo víc, než v Draenoru. Na Legion se začínám dívat celkem skepticky, alespoň co se lootu týče – mít jednu zbraň, která se dá upgradovat? To mi nepříjde jako best idea. Každopádně WoW byl, je a bude to nejlepší, co se na poli MMORPG urodilo a už začínám přemýšlet nad tím, kdy se tam vrátím. Kdyby jen nebylo tooooolik her na PS3/PS4/Vitě/NDS/Steamu, co bych si chtěl pořádně zahrát, než mě to zase naplno uchvátí…

  Post a Reply
  • Co se týče tvého dotazu na Crew – chápu tvé nadšení a i rád bych si třeba to s tebou někdy zahrál, ale… v momentální době fakt ne – několik důvodů (výmluvy, ale…) – otec měl 50 a já mu chci koupit NAS, v této době pro mě hraje velký prim WoW a tudíž nemám čas ani hrát něco jiného (ani mě nic moc kromě koukání na TWD a Saula nebaví), Crew je ryze průměrná hra navíc se zaměřením na mulťák, příjde Uncharted na které musím taky mít goldy, jsou pro mě mnohem atraktivnější hry, které v discountu vyhlížím – třeba Until Dawn… Takže zatím tak, ale jako mrzí mě to, ale jako kdo mě natahal do toho ****?

   Jestli je WotLK nej datadisk, to fakt ještě nepotvrdím, nicméně je atraktivní o tom žádná. Asi tak, mně taky nikdo nesmaže vzpomínky na taureny… Vidíš a takový nějaký feeling zažiju konečně s Legion! Hurá :D, nebo až s dalšími datadisky (a že jich můžou udělat, kór když takhle blbnou s time swapy).

   Já z Legionu špatný pocit nemám, bude to konečně poprvé, kdy si to snad pořádně vychutnám a nebudu jen dohánět vlak + četl jsem preview ve Score z bety a jako ani matadoři si nestěžujou. Něco podobnýho je už v LOTRO na high levelech, takže jsem se k tomu nedopracoval, neřikám, že LOTRO nějak žije, ale asi se to uchytilo…

   Nooo, čas máš – řikám, že jsem v Cata, ale hodiny dělaj tick/tock/tick/tock a tvou absenci pociťuju hned v několika aspektech:
   – docházejí peníze na opravy z guildovní kasy (ne, že bych si ji nemoh doplnit)
   – docela mě mrzí, že k Jadees shit nemám práva ukládat věci
   – Lotharka už taky koukám přestala hrát (což mě zrovna u něj překvapuje, že by syndrom přejedení?)
   – hromadí se mi věci, které sólo nezvládnu – mj. různé raidy a dungy, třeba ten v Storm Peaks, kam jsem vlezl a navalilo se na mě asi 1000 creepů, ono vůbec je to oproti Outlandu nějaký divoký a já i na lvl 86 mám dost velký problémy to utáhnout (hlavně, že to zjednodušili)
   – docela mě občas svrbí zabrouzdit k altum (kór když mě napadají bezmozci… doufám, že Cata a Pandarie bude liduprázdná)

   Jinak hodně v postýlce přemejšlím o tom megapostu, jak ho budu koncipovat (o WoW) a mám na tebe dotaz, který jsem nadhodil i v postu – mám mylnou představu, že Cata s Pandarií dohromady se dají herním objemem srovnat s WoTLK, nebo se dá třeba Pandarie herně časově náročně porovnat samotná sama o sobě s WotLK. Je mi to tak nějak logický, že to jsou jen takové 5 lvl přicmrndávky, které by neměli velkým datáčům jako BC,WotLK, Draenor sahat po kolena? No, nevadí, já se jim nevyhnu tak jako tak.

   Tvůj návrat očekávám asi jakmile se dotknu levelu 100… což vidím tak 1 lvl na víkend to je ještě 14 víkendů? OMG! A pak přijde Uncharted a bude po WoW… pak bude léto, budou hostingy… a pak v září Legion, hele nezdá se ti to, že to časově tak nějak plyne tak nějak jako…

   Post a Reply
   • Hele, Cata ma podle mě toho nejméně k nabídnutí. Deepholm super, Uldum taky, Hyjal taky, Twilight normál, Vashijr slabota. Pandarie je sice menší, než NR, ale nabízí toho více, než Cata, ale taky se dá rychle dohrát. Tam se pak hraje na reputace s frakcema. A Draenor jsem ještě neprošel, ale zatím tak nějak normál. Nic moc extra, navíc když to je remake starého Outlandu, ale je to fajn. Pouze ten styl oblečení a zbraní mi sedl zatím nejvíc v Lichovi – každý je tématicky podle datadisku (v Pandarii máš zbraně a oblečení inspirovaný čínou, Warlordi mají zase přírodu s využitím kůže atd…

    Na Uncharted se hodně těšim, ale počkám na nějakou slevu. :)

    Post a Reply

Submit a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>