Co to je?

Ahoj, já jsem Michal, více či méně profláklý ve světě internetu jako Lordhell.  Vše začalo před neuvěřitelnými 10 lety v červenci léta páně 2005. Já jako diskutér kolem časopisu Level jsem objevil blog jednoho ze souputníků a po čase jsem si založil svůj vlastní blog, což mi přineslo nejen to, že jsem se naučil lépe psát (a že jsem dokázal napsat stohy listů o ho*ně), poznal jsem spoustu přátel a rovněž jsem se příjemně seberealizoval a dal život několika projektům a dokonce i překladům komixu. Vše skončilo postupně (až na výjimky) v propadlišti dějin a přede mnou stál nelehký úkol, rozhodnout se, co dál.

V době mých prvních příspěvků šlo pro mě o něco nepředstavitelného, mám svou stránku, kterou můžou navštívit lidé! I když jsem psal totální slátaniny a ohavnosti, za které se dodneška stydím, i tak jsem se dokázal vyšvihnout mezi top bloggery v již neexistujícím systému bloguje, což asi není něco, na čem by se dala stavět nějaká popularita nebo umění, ale mě to hrozně bavilo… A měl jsem někdy i přes 400 návštěv denně. V září roku 2009 jsem přišel se svým velkým “returnem”. Jak to, ale pompézně začalo, záhy rychle skončilo. I když přes fakt, že blogy jsou už dávno mrtvé, já jsem pořád přemýšlel nad návratem a to více než 20x. Přemýšlel jsem nad celou novou koncepcí, kterou bylo hrozně náročné realizovat. A tak jsem se jednoho dne razantně rozhodl, že je čas se do toho pustit vážně a natvrdo a denně jsem věnoval několik hodin svého času k tomu, abychom se tu mohli po několika letech opět sejít, jestli to skončí jako tehdá při vstupu do éry vlastní domény, to vám teď nedovedu říct, ale pokusme se.

Tento projekt jsem chtěl zrealizovat někdy po roce od konce blogování na své původní doméně, ale chtěl jsem do toho jít trochu jinak, snad se to osvědčí. Vše je popsáno tady v úvodníku, sem se nechci rozepisovat. Rovněž jsou tam vypsány důvody, proč má tohle smysl…

Vítejte v éře L-Hell.

0
Rádi bychom slyšeli váš názor, prosím komentujte.x