O GunZ už se tady něco objevilo, bo s touhle hrou už mám nějaké zkušenosti, poslední dobou se začalo hovořit na blozích – např.: u B@rY$e , MeGaBiTa , mR.Herrise , V!ldy a nvm kde ještě opět o GunZ a nějak všichni začali hrát, včera jsem měl takovou dlouhou chvíli a při čtení B@rY$ova postu jsem to sosnul, nově jsem začal s novou postavou, bo jsem si tak jako tak zapomněl svůj login a heslo. A začal jsem na systému ijji.com , kde najdete i ostatní dobré hry kromě GunZ. Ijji.com dělá z GunZ poněkud lepší hru a hlavně nejsou problémy s update. O ijji se hovoří i na oficiální hlavní stránce hry – http://www.gunzonline.com/. Hra GunZ je free MMO titul z Koreje, je to střílečka z pohledu třetí osoby, kde si prostě vylepšujete boji svou postavičku a za bounty si kupujete lepší vybavení. Pěkné je, že můžete provádět i některé triky – úskoky do stran ve stylu Matrix a další. Je to dobrá zábava, i když nemůžu potvrdit, že dlouho vydrží, jednou mě zaujala na celý den a pak jsem se k ní po měsíce nevrátil, ale vypadá to, že teď bude lépe.

Instalace mi dělala trošku problémy, ale po lehké pomoci si v IE pustíte klienta a můžete se vrhnout do hry a hned narazíte na několik změn. Jiné loadingové obrazovky, rozložení serverů na quest, match a clan. V questech nvm tak nějak o co jde, do clan serverů se dostanu asi postupem času, co vím, tak by se měl – nejspíše B@rY$ nebo MeGaBiTe ujmout vytvoření klanu, což celkem vítám a myslím, že by mohla být sranda a je tu možnost udržet mě u hry delší dobu,  jsem zvědav :).

Včera jsem tedy začal, založil jsem si postavu a šlo se levelovat, prvních 5 levelů bylo celkem rychle, potom už se postup hodně zpomalí, zatím jsem se dostal na 13. level, celou cestu jsem si nekoupil nové vybavení, až teď jsem si koupil nové samopaly, pistole, kalhoty, boty, rukavice a prstýnek :). A zatím mě to celkem dost chytlo a baví, jak jinak si taky vysvětlit, dát za jeden den celkem slušný počet levelů.

Výhoda u této hry je, že se cítíte dobře a při obrázcích typu tohoto…

se vám rozbuší srdce. U této hry je výhoda, že se necítíte špatně a že je hodně možné, že vám to dost půjde, už i při minulé verzi jsem atakoval první příčky skóre tabulek (spraying 4ever). Takže se opravdu nedivte, že budete často na prvním místě. Ale nebojte, dlouho to trvat také nebude. Při tom, co jsem postoupil do sekce pro (11-20 lvl – myslím), se stane, že prostě jsou soupeři lepší a nebudete tak často první, ale jistě se na vysoké příčky dostanete.

Hráči jsou ze všech koutů země, na Čecha jsem tedy nenarazil, ale to nevadí, hlavně moc se při boji nechatuje. Špatné je, asi to, co mě nejvíce mrzí na hře a to jsou hackeři, narazíte na ně sice párkrát, ale vždy jsou tyto návštěvy hrozné. Ale většinou netrvá dlouho, někdo dá vote na kick a je klid.

Zabíjení je pěkně řešené, trvá opravdu pár minut a už se budete ve hře skvěle orientovat, moje nejoblíbenější mapa je Mansion a jako zbraň mám nejraději dva samopaly 🙂 a klasický deathmatch.

Při hře se vám také může stát, tak jako mě, že vám budou hráči nadávat, říkat vám, že jste hacker atd. Takže mě 2x nařkli za hackera, jednou vyhodili z team dm (nechápal jsem – hned na začátku), tři lidé mi nabízeli klan (což jsem odmítl) a od jednoho jsem se dočkal hezkého komplimentu.

Prostě to, co vás motivuje dál, je samozřejmě levelování. A ten pocit ze zabíjení je vždycky skvělý, když uvidíte +350 xp fantastic, headshot, unbelievable, to vážně stojí za to. Hlavně když se rozjedete a přeje vám štěstí a dáváte jeden frag za druhým, to je pocit! Doufám, že mi tento styl hraní vydrží, ale vůbec s tím nepočítám a jsem celkem v překvapení, že mi ta hra celkem jde :). Také bych měl zapracovat trochu nad tím počtem smrtí, sice většinou mám stejně větší počet zabití. Ale co, jde o ty zabití, na chcípání kašlu.

I v mapách jsou různé změny, např. jedna mapa je rozšířena na větší plochu, jednu si můžete zahrát i ve příjemném vánočním stylu. Změny jsou i v tom, že mi hra připadá rychlejší a vůbec je to prostě lepší.

Grafika je dostačující, hra běží svižně i na slabších konfigurací, hudba je sice dobrá, ale po chvilce se oposlouchá, ale můžete ji vypnout a pustit si Scootery, i zvuky jsou celkem podařené.

Prostě pokud se chcete pobavit, zadarmo a online, GunZ je imho dobrou volbou. Jen ještě zapracovat na hackerech.

Tak a já se těším až bude klan a já vám budu moct nabídnout další posty z hraní.

Pusťte se do toho – http://ijji.com/

Sdílej:
0
Rádi bychom slyšeli váš názor, prosím komentujte.x