Předně musím poznamenat, co je mým zdrojem horrových novinek a nejenom asi můj zdroj. Je to LIVINGDEAD, ani už nevím,  jak jsem na tenhle blog narazil, ale zůstal jsem s ním až dodnes. Touto cestou aspoň zdravím jeho autora! Díky němu jsem narazil na srdcovky jako Ils… Proto jsem byl v šoku, když se jeho blog zrušil, naštěstí je zpět v plné síle.

A teď zpátky k recenzovanému Reversal, jo vybral jsem si ho taky tak trochu, že jsem na něj narazil jako na první post na LIVINGDEADově blogu a jasně, že jsem si všiml, že ho hodnotil jako odpad. Jenže nějaké ty ohlasy z ČSFD mě přesto donutili si jej i tak pustit, příběh mě prostě zaujal a já čekal něco jako Summer’s BloodI Spit on Your Grave či překvapivý Savage. A ejhle… Neříkám, že to je úplný odpad, viděl jsem mnohem horší, ale bohužel mám z toho pocit jako, že to byla lehká ztráta času.

Při tom je to celkem škoda, uvězněná dívka se dokáže dostat ze svých okovů a vyrazit na cestu pomsty těm, co jí to udělali. Chvílema jsem si myslel, že sleduju J.Law s Olegem Taktarovem. Vše se vyvíjí celkem slibně. Jenže film hodně rychle začal ztrácet své tempo, což je trošku paradox, protože se přesouváme ve filmu z místa na místo, ale co je to platné. Efekty na začátku by skoro navozovaly pocit, že to bude přímo pekelná jízda… Jenže jsme “osvobodili” první dívku a už jsem věděl, že bude zle.

Ke konci se sice snaží aspoň o nějaký twist, ale vyznívá to katastrofálně a už za pět minut jsem nevěděl o čem to vlastně bylo. Byl tedy “zookeeper” onen boss? Kdo jsou ti “hunteři”? Spali s těma holkama nebo to bylo něco víc?

Nemá cenu rozebírat snímek dál, protože bych vás už taky okrádal o čas. Je mi líto, hlavní hrdinka byla sympatická, stejně tak nějaká ta jiskřička naděje tu byla, ale to nemění nic na tom, že tenhle film si odnese jen jednu hvězdu s odřenejma ušima… Jo a příště na LIVINGDEADa dám :).

reversal

Sdílej:
0
Rádi bychom slyšeli váš názor, prosím komentujte.x